کاردرمانی آنلاین کودکان در منزل یکی از خدماتی است که توسط متخصصان کاردرمانی آنلاین ما ارائه می شود و به کودک شما این امکان را می دهد که در حالی که در خانه خود باقی می ماند از خدمات کاردرمانی بهره مند شود.

کاردرمانی آنلاین و از راه دور، در واکنش به شیوع کووید 19 به طور فزاینده ای محبوب شده است، زیرا به کودکان اجازه می دهد در زمان های فاصله گذاری اجتماعی به اهداف درمانی خود ادامه دهند. از راه دور برای سالها برای حمایت از کودکانی که در مناطق روستایی و دورافتاده زندگی می کنند استفاده می شود.

کاردرمانی آنلاین به افراد کمک می کند تا علیرغم بعد مسافت بتوانند از خدمات کاردرمانی با کیفیت بهره مند شوند ، چراکه بسیاری از افراد به دلیل دوری از مراکز شهری امکان مراجعه حضوری به کلینیک کاردرمانی را ندارد و ممکن است نیازهای آن ها برطرف نشود ، یکی دیگر از مزایای کاردرمانی آنلاین این است که هزینه ها و زمان سفر را کاهش می دهد.

خدمات مجازی کاردرمانی آنلاین کودکان دسترسی به درمان را برای کودکانی فراهم می کند که در غیر این صورت ممکن است به آنها دسترسی نداشته باشند. هزینه های سفر برای خانواده ها به طرز چشمگیری کاهش می یابد. نشان داده شده است که خدمات آنلاین درمانی به اندازه حضوری در محیط‌های مختلف با انواع ناتوانی‌ها مؤثر است.

کاردرمانی آنلاین کودکان

متخصصان و درمانگران ما در مرکز توانبخشی آنلاین ایران با سالها سابقه درمان حضوری در کلینیک های توانبخشی  می‌توانند ارزیابی، حمایت از خانواده‌ها، نظارت بر فعالیت‌های حرکتی و برنامه‌های درمانی خانگی، و همچنین مشاوره با سایر متخصصان درگیر در مراقبت از کودک شما را از طریق فناوری کنفرانس ویدیویی ارائه دهند.

با دسترسی به اینترنت و نصب نرم افزارهای تماس ویدئویی رایگان، یک درمانگر ماهر و با تجربه اطفال تنها با یک کلیک فاصله دارد تا فرزند شما را به صورت مجازی در خانه ملاقات کند.

در کاردرمانی کمک به کودکان، تمرین از راه دور ارائه ارزیابی، مداخله، مشاوره و آموزش از راه دور با پیوند دادن یک OT به مشتری خود از طریق فناوری ارتباطی مبتنی بر وب است.

برای کودکان کوچکتر یا کودکان با تاخیر در رشد زبان، درمان با استفاده از مربیگری والدین انجام می شود. این بدان معنی است که والدین در جلسه شرکت دارند و توسط OT در مورد نحوه اجرای درمان راهنمایی می شوند. درمان با استفاده از رویکرد «مربی» با نتایج بهتری مرتبط است زیرا والدین راهبردهایی را یاد می‌گیرند که می‌تواند به زندگی روزمره آنها منتقل شود.

برای کودکان بزرگتر که می توانند خودشان فناوری را مدیریت کنند، می توانند به طور مستقل در جلسات تمرین از راه دور شرکت کنند تا به اهداف OT خود برسند. برای کودکانی که علاقه شدیدی به فناوری دارند، اغلب تمرین از راه دور را جذاب‌تر از درمان چهره به چهره می‌دانند.

موارد کاربرد کاردرمانی آنلاین کودکان

  • یکپارچگی حسی
  • مهارت های حرکتی ظریف
  • مهارت های حرکتی درشت
  • خود تنظیمی
  • اوتیسم
  • بیش فعالی
  • اختلالات یادگیری مانند اختلال خواندن ، اختلال نوشتن و …

 

کلمات مرتبط :

کاردرمانی آنلاین کودکان – بهترین مرکز کاردرمانی کودکان – هزینه کاردرمانی آنلاین – کاردرمانی آنلاین برای اوتیسم – کاردرمانی آنلاین برای تاخیر حرکتی

3 دیدگاه. همین الان خارج شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
مشاوره در واتس آپ