گفتاردرمانی آنلاین لکنت زبان

بسیاری از افرادی که لکنت زبان دارند می دانند چه چیزی را دوست دارند بگویند اما در ایجاد یک جریان عادی گفتار مشکل دارند.

علت دقیق لکنت زبان ناشناخته است ، اگرچه تحقیقات نشان می دهد افرادی که دارای سابقه خانوادگی هستند بیشتر لکنت زبان دارند. به نظر می رسد لکنت زبان در مردان بیشتر از زنان شایع است.

جالب اینجاست که بسیاری از ما در دوران جوانی و یادگیری صحبت ، دوره هایی از اختلال عادی را تجربه می کنیم. با این حال ، اگر شما یا فرزندتان با مشکل روبرو هستید و تمایل دارید بیش از دو ماه تردید کنید یا حروف خاص یا کلمات را تکرار کنید ، این می تواند نشانه مشکل لکنت زبان باشد.

علائم مشکل لکنت زبان شامل موارد زیر است:

  • تکرار مداوم صداها در یک کلمه یا کلمات در یک جمله
  • تردید غیر ارادی بین کلمات موجود در جملات
  • اجتناب از گفتن کلماتی که گفتن آنها بسیار مشکل است
  • هنگام تلاش برای صحبت کردن ، علائم مبارزه یا اضطراب را نشان دهید

گفتاردرمانی آنلاین لکنت زبان

در صورتی که خود یا فرزندتان علائم لکنت زبان را نشان می دهند می توانید با متخصصان گفتاردرمانی آنلاین ما مشورت کنید.

آسیب شناسی گفتار و زبان ، ارزیابی جامعی برای تشخیص اختلالات لکنت زبان در کودکان و بزرگسالان ، ارائه می دهد. سپس برنامه درمان فردی برای رسیدگی به این مسائل را برنامه ریزی می کند.

ارزیابی زبان گفتار ممکن است شامل مرور سابقه آموزشی و پزشکی ، مشاهده بالینی و مصاحبه با مراقبین باشد. با تشخیص مناسب ، می توانید از گفتاردرمانی آنلاین لکنت زبان برای کاهش یا حذف لکنت ، بهبود جریان گفتار و برقراری ارتباط واضح تر و موثرتر بهره ببرید.

متخصصان گفتاردرمانی آنلاین ما متخصص لکنت زبان هستند و درک خوبی از تحقیقات در مورد تکنیک های مختلف درمان لکنت زبان دارند. از آنجا که هر فرد منحصر به فرد است و به روش های درمانی متفاوت پاسخ می دهد ، ما یک برنامه درمانی متناسب با نیازهای شما ایجاد می کنیم و درمان شما را در صورت نیاز تطبیق می دهیم.

تمرکز درمان برای کودکان و بزرگسالان تغییر روش ارتباط لکنت زبان با دیگران است. این تکنیک ها تنش ، مبارزه و اجتناب از لحظه اصلی لکنت زبان را هدف قرار می دهند.

درمان لکنت زبان برای کودکان کم سن و سال بازی سرگرم کننده خواهد بود و ما در کنار هم با سرپرستان کودک کار می کنیم تا اثر درمانی را به حداکثر برسانیم.

برای کودکان بزرگتر و بزرگسالان ، درمان لکنت زبان بر بهبود تسلط تمرکز دارد. آسیب شناسان گفتار ما به شما کمک می کنند تا در مدرسه ، محل کار و محیط های مختلف اجتماعی احساس تنش نداشته باشید و آزادتر صحبت کنید. ما همچنین به بزرگسالانی که با لکنت زبان مواجه می شوند کمک می کند تا در شرایطی صحبت کنند که باعث ترس یا اضطراب آنها می شود مانند صحبت با تلفن یا سفارش غذا در رستوران.

 

کلمات مرتبط :

گفتاردرمانی آنلاین لکنت زبان – گفتاردرمانی آنلاین – کاردرمانی آنلاین

2 دیدگاه. همین الان خارج شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
مشاوره در واتس آپ