بهترین مرکز گفتاردرمانی آنلاین

گفتاردرمانی آنلاین در حال افزایش است و فواید بسیار زیادی هم دارد. آسیب شناسان گفتار زبان (SLPs) می توانند خدماتی را از طریق فناوری آنلاین ارائه دهند که انعطاف پذیری، راحتی و دسترسی بیشتر به مراقبت را نسبت به خدمات حضوری امکان پذیر می کند. مزایا اغلب یکسان است. در واقع، استفاده از تمرین از راه دور باید معادل خدماتی باشد که حضوری ارائه می شود.

طیف وسیعی از افراد چه بزرگسال و چه کودک نیازمند گفتاردرمانی هستند از جمله:

  • کودکان و بزرگسالان مبتلا به لکنت
  • کودکان و بزرگسالان طیف اوتیسم
  • متبلایان به فلج مغزی
  • کودکان و بزرگسالان سندرم داون
  • کودکانی که تاخیر حرف زدن دارند.
  • مبتلایان به اختلالات گفتاری همچون آفازی ، آپراکسی و …
  • و بسیاری مشکلات دیگر

و از آن جایی که خدمات گفتاردرمانی برای بسیاری از افراد در دسترس نیست ، گفتاردرمانی آنلاین راهکاری موثر برای بهره مندی از خدمات گفتاردرمانی در هر زمان و مکان است.

بهترین مرکز گفتاردرمانی آنلاین

در ارائه درمان آنلاین برای اختلالات طیف اوتیسم و ​​سایر اختلالات ارتباطی از طریق رویکردهای مبتنی بر شواهد و ایجاد ارتباطات معنادار با هر کودک و خانواده تخصص دارد.

گفتار درمانگر نه تنها بر کمک به کودک بلکه بر حمایت قوی خانواده نیز تمرکز دارد. این به والدین و مراقبان اجازه می دهد تا یاد بگیرند که چگونه به طور عملکردی بر روی مهارت هایی که کودک در درمان آموخته است از طریق برنامه ها و فعالیت های روزانه معنادار کار کنند.

تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر، آی‌پد یا تلفن همراه با اتصال به اینترنت امن و قابلیت‌های دوربین و صدا برای جلسه شما است. 

هنگامی که تصمیم به شروع جلسات گفتاردرمانی آنلاین گرفتید می توانید از خدمات ما در کلینیک توانبخشی آنلاین ایران بهره مند شوید. متخصصان گفتاردرمانی آنلاین ما با دانش و تجربه بالا در زمینه درمان مشکلات گفتاری کودکان و بزرگسالان خدمات گفتاردرمانی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهند.

متخصصان ما ابتدا یک ارزیابی اولیه را انجام می دهد . اگر این خدمات برای فرزند شما است، والدین و مراقبان را تشویق می کنند تا در جلسات شرکت کنند. این به درمانگر کمک می کند تا بهتر ارزیابی کند و یک برنامه درمانی برای فرزند شما ایجاد کند.

برای دریافت خدمات از بهترین مرکز گفتاردرمانی آنلاین در ایران می توانید با متخصصان ما در کلینیک توانبخشی آنلاین ایران در ارتباط باشید.

 

کلمات مرتبط :

گفتاردرمانی آنلاین – کاردرمانی آنلاین – گفتاردرمانی آنلاین لکنت زبان – کاردرماین آنلاین فلج مغزی

6 دیدگاه. همین الان خارج شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
مشاوره در واتس آپ